Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Shandong Xiuhang Machinery Co, Ltd, është një ndërmarrje e integruar e cila e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin prodhimin dhe shitjet e makinerive kompensatë

Kompania jonë makineri Co, Ltd, themeluar në vitin 1998, me më shumë se 20 vjet përvojë. Ne jemi të vendosur në Linyi City, Shandong Province, China. Ajo është 276 kilometra larg portit Qingdao për kompaninë tonë

LAJME

Çfarë është gisht-më pak rimeso lëkurë makinë?

Gisht-më pak rimeso lëkurë makinë është një nga pajisjet për prodhimin e rimeso kompensatë, e cila i takon spindleless mekanike ......

This few month that special time for every country . our factory do a good job in epidemic prevention and production . equipped with face mask and ...